PLANET IGS-620TF IP30 Industrial Industrial 4-Port 10/100/1000T + 2-Port 100/1000X SFP Ethernet Switch(-40 to 75 degree C)
Stok Kodu : EPIGS620TF
Marka : PLANET
Adet :
150,00 USD +KDV
318,00 USD +KDV
5.855,89 TL KDV Dahil
 

Fiyatlar Sürekli Değiştiği İçin Sipariş Vermeden Önce Firma İle İletişime Geçiniz. Fiyatlar Güncel Olmayabilir!
 
Ürün Dokümanı
Özellikler :
Donanım Özellikleri
Bakır Portlar 4 x 10/100/1000Base-T RJ-45 TP
Auto-MDI/MDI-X, Auto-Negotiation
SFP / mini-GBIC Slot 2 1000Base-SX/LX/BX SFP interfaces (Port-5 and Port-6)
Compatible with 100Base-FX SFP
DIP Switch DIP-1: SFP Port 5 1000Base-X (default) / 100Base-FX
DIP-2: SFP Port 6 1000Base-X (default)/ 100Base-FX
DIP-3: Switch mode / Fiber Redundant mode
Konnektör Removable 6-pin terminal block
Pin 1/2 for Power 1; Pin 3/4 for fault alarm; Pin 5/6 for Power 2
Alarm Provides one relay output for power failure
Alarm Relay current carry ability: 1A @ DC 24V
LED 3 x LED for System and Power:
¦ Green: DC Power 1
¦ Green: DC Power 2
¦ Green: Power Fault
2 x LED for Per Copper Port (Port-1~Port-4):
¦ Green: 1000 LNK/ACT
¦ Orange:100 LNK/ACT
1 x LED for Per mini-GBIC interface (Port-5 and Port-6):
¦ Green: LNK/ACT
ESD Koruma 6KV DC
EFT Koruma 6KV DC
Dış Yapı IP30 type metal case
Installation DIN rail kit and wall mount ear
Ölçüler (W x D x H) 135 x 87 x 32mm
Ağırlık 503g
Güç Tüketimi DC 12~48V or AC 24V
Redundant power with polarity reverses protection function
Güç Gereksinimi 7.2watts / 24BTU
Kablo Twisted-Pair
10Base-T: 2-Pair UTP CAT. 3, 4, 5, up to 100 meters
100Base-TX: 2-Pair UTP CAT. 5, 5e up to 100 meters
1000Base-T: 4-Pair UTP CAT. 5e, 6 up to 100 meters
Fiber-Optic Cable
1000Base-SX:
50/125μm or 62.5/125μm multi-mode fiber optic cable, up to 550m
1000Base-LX:
9/125μm single-mode fiber optic cable, up to 10/20/30/40/50/70/120
kilometers (vary on SFP module)
100Base-FX:
? 50/125μm or 62.5/125μm multi-mode fiber optic cable, up to 2
kilometers
? 9/125μm single-mode fiber optic cable, up to 20/40/60 kilometers
(vary on SFP module)
Switch Özellikleri
Switch Processing Scheme Store-and-Forward
Adres Tablosu 1K entries
Akış Kontrolü Back pressure for half duplex
IEEE 802.3x Pause Frame for full duplex
Switch fabric 12Gbps
Throughput (packet per second) 8.93Mpps@64bytes
Max. İletim 9216 bytes
Hız SX/LX: 2000Mbps (full-duplex)
FX: 200Mbps (full-duplex)
TP: 10/20Mbps, 100/200Mbps, 2000Mbps
Standart Uygunluğu
Standart Uygunluğu IEEE 802.3 Ethernet / 10Base-T
IEEE 802.3u Fast Ethernet / 100Base-TX
IEEE 802.3ab Gigabit Ethernet / 1000Base-T
IEEE 802.3z Gigabit Ethernet / 1000Base-SX/LX
IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control
Yönetmelik Uygunluğu FCC Part 15 Class A, CE
Stabilite Test IEC60068-2-32(Free fall)
IEC60068-2-27(Shock)
IEC60068-2-6(Vibration)
Çevresel Özellikler
Sıcaklık
Çalışma: -40~75 degree C
Saklama: -40~75 degrees C
Nem Oranı
Çalışma: 5~95% (Non-condensing)
Saklama: 5~95% (Non-condensing)
Bilgi :
Endüstriyel 4-Port 10/100/1000T + 2-Port 100/1000X SFP Ethernet Switch

          
Esnek,Güvenilir ve Endüstriyel Seviye Network Mesafe Uzatma Çözümleri
PLANET IGS-620TF endüstriyel 6 portlu tamamen Gigabit Ethernet Switch olarak sunduğu bloke olmayan kablo bağlantı performansı ile zorlu endüstriyel ortamlarda Gigabit Ethernet genişletilmesine esneklik sağlamaktadır.Sunduğu 4 port 10/100/1000Base-T RJ-45 bakır ve 2 ekstra 100/1000Base-X SFP fiber arayüzleri ile IP30 rugged sağlam kasa içerisinde yedek güç sistemi ile gelmektedir.IGS-620TF -40 ile 75 derece gibi geniş bir sıcaklık aralığında güvenlik-gözetleme sistemleri ve wireless hizmetleri konusunda geniş bir kullanım yelpazesi sunmaktadır.

Fiber Optik Bağlantı Kapasitesi ile Network Dağılımında Uzatma Özelliği
IGS-620TF  2 SFP slotu 100Base-FX veya 1000Base-SX/LX/WDM ile uyumludur ve SFP bağlantı ile(Small Form-factor Pluggable) fiber optik modülleri desteklemektedir.Bununla birlikte artık yönetici uygun SFP tranceiver’ını sadece sinyal mesafesi olarak değil,sinyal mesafesi konusunda da ayarlayabilmektedir.Mesafe olarak 550m’den(multi-mode fiber ile)  1020/30/40//50/60/70/120 kilometrelere kadar(Single-Mode fiber veya WDM fiber) ayarlanılabilir.Ek olarak hızlı Ethernet ile 2km’den(Multi-Mode fiber kablo ile) 20/40/60 kilometrelere kadar(Single-mode fiber kablo ile)uzatılabilmektedir.Bu yapılar şirket data merkezleri ve uzantıları için idealdir.
 
Ayarlanabilir 6 Port Switch Modu veya 4 + 2 Fiber Yedeklilik Modu
Yerleşik DIP switch yoluyla IGS-620TF 6 portlu Ethernet switchi olarak veya 4+2 fiber redundant modu olarak kullanabilmektedir.6 port switch modu ile IGS-620TF yüksek performanslı depola ve ilet mekanizmasını yönetebilmektedir.Diğer tarafta ise 4+2 fiber redundant modunda ise yüksek hassasiyetli Ethernet uygulamaları için fiber redundancy bağlantısı sağlamaktadır.Redundant modu aynı zamanda otomatik kurtarma fonksiyonuna sahiptir.Hedeflenen portta aksama yaşanır ise farklı bir porta aktarım yaparak backup sağlamaktadır.

Çevresel Etkilere Dayanıklı Sağlam Kasa Dizaynı
IGS-620TF sağlam IP30 metal kasa içinde sunularak ağır endüstriyel çevre uygulamaları için stabil operasyon imkanı sunmaktadır.IP30 endüstriyel kasa koruması sayesinde,IGS-620TF yüksek seviyeli dayanıklılık sunarak eletromanyetik etkilerden ve yüksek sinyal dalgalanmalarından kendini koruyabilerek tesis gibi alanlarda ve curb trafik kontrol panolarında kullanılmaktadır.Ürün -40 ile 75 derece arasında çalışabilmektedir ve neredeyse her iklim ve alan dahilinde kurulum yapılabilmektedir. IGS-620TF aynı zamanda DIN rail veya duvar montajı yapılabilerek etkin kabin alanı kullanımı sunmaktadır.

Kullanışlı ve Güvenilir Güç Sistemi
Uygulamaların güvenilirliğini ve esnekliğini geliştirmek adına,IGS-620TF 2 adet yedek güç kaynağı kurulumu için DC güç girişi barındırmaktadır.Çoklu veya yedek güç girişi için dünya çapındaki geniş ve birbirinden farklı voltajları da desteklemektedir.(12 to 48V DC veya 24V AC)

Zorlu Çevrelerdeki Uygulamalar
IGS-620TF endüstriyel Ethernet Switch bütün portlarında Gigabit düzeyinde aktarım hızı sunmaktadır.Ürün sağladığı yüksek sürdürülebilirlik ve güvenlik özellikleri ile taşımacılık alanları,fabrikalar,dış mekan ve havanın çok sıcak ve soğuk olabildiği bölgelerdeki panolar ve kabinlerin zorlu koşullarda operasyon devamlılığı sağlamasına yardımcı olmaktadır.Dahası IGS-620TF 100Mbps ve 1000Mbps SFP alıcı-verici uyumu ile güçlü,stabil ve uzun mesafeli bağlantıları esnek biçimde network sistemlerinde sağlayabilmektedir.
 
Yedeklilik Uygulamaları
IGS-620TF endüstriyel Gigabit Ethernet Switch yüksek hassasiyetli Ethernet uygulamaları için rapid fiber redundancy bağlantısı sağlamaktadır.Redundant modu otomatik kurtarma fonksiyonuna sahiptir.Hedeflenen port’a paket aktarımında sorun yaşanırsa,diğer porta aktarım yaparak yedekleme gerçekleştirir.

Klt Market © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.
Kurumsal
Sipariş İşlemleri
Alışveriş İşlemleri